Loft Croisette Quartier Palm Beach

  • Wi-Fi
  • Παραλία
  • Κλιματισμός
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Το διαμέρισμα Loft Croisette Quartier Palm Beach Κάννες βρίσκεται περίπου 2 χλμ. από την Εκκλησία Νοτρ Νταμ ντ' Εσπεράνς και έχει θέα στην πόλη. Παρέχεται Wi-Fi τόσο για επαγγελματικές δραστηριότητες, όσο και για διασκέδαση.

Εκτός από παροχές μαγειρέματος όπως πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, το διαμέρισμα Loft Croisette Quartier Palm Beach προσφέρει τραπεζαρία.

Αυτό το διαμέρισμα απέχει περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από το Μουσείο Castre, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Ναός Αρχαγγέλου Μιχαήλ επίσης βρίσκεται σε απόσταση περίπου 1 χλμ. Η στάση λεωφορείων Reine Astrid βρίσκεται σε απόσταση περίπου 5 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Loft Croisette Quartier Palm Beach Κάννες
Escapade Palm Beach Cannes A 50 M De La Mer 4 Personnes
Τιμή μόνο για κινητά

Escapade Palm Beach Cannes A 50 M De La Mer 4 Personnes

9.4
Άριστο 5 σχόλια
0 μ από το κατάλυμα
USD 192 USD 173
ανά νύχτα
Myo1 - Quartier Palm Beach _ 2 Chambres Bel Appartement Climatise
Τιμή μόνο για κινητά

Myo1 - Quartier Palm Beach _ 2 Chambres Bel Appartement Climatise

96 μ από το κατάλυμα
Apartment 2 Bedrooms 2 Bathrooms Clear View In Palm Beach Area
Τιμή μόνο για κινητά

Apartment 2 Bedrooms 2 Bathrooms Clear View In Palm Beach Area

9.2
Άριστο 9 σχόλια
122 μ από το κατάλυμα
USD 224 USD 202
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Χρηματοκιβώτιο
    • Ασφάλεια
    • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου

    Αναψυχή

    • Ιδιωτική παραλία
    • Παραλία

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:30 έως 23:59
    Check-out: από 06:00 έως 11:00
    Αριθμός αδείας060290009698SM
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το διαμέρισμα Loft Croisette Quartier Palm Beach;
      Το διαμέρισμα Loft Croisette Quartier Palm Beach βρίσκεται κοντά σε Palm Beach Cannes.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Loft Croisette Quartier Palm Beach;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Loft Croisette Quartier Palm Beach περιλαμβάνουν Εκκλησία Νοτρ Νταμ ντ' Εσπεράνς, Palm Beach καθώς και ναός Αρχαγγέλου Μιχαήλ.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Loft Croisette Quartier Palm Beach;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Loft Croisette Quartier Palm Beach περιλαμβάνουν Bistrot de l'Etang και Fred l'Ecailler και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Στο αυτό το διαμέρισμα υπάρχει πλυντήριο;
      Ναι, αυτό το διαμέρισμα διαθέτει πλυντήριο ρούχων.
    • Θα έχει ωραία θέα από το δωμάτιό μας στο διαμέρισμα;
      Ναι, τα δωμάτια του διαμέρισμα έχουν θέα στην πόλη.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Loft Croisette Quartier Palm Beach Κάννες

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο